Loga UE

Aktualności

pią, 28/02/20

Przekazanie Placu Budowy

czw, 27/02/20

Wydanie Decyzji ZRID

/ Podwykonawcy

 

  1. Poradnik dla podwykonawców
  2. Serwis dla podwykonawców
  3. Zestawienie podwykonawców

 

 

Zadanie „A”

L.p.

Nazwa podwykonawcy

Ogólny opis zakresu prac i/lub robót

Status

1.

 

EGIS Poland Sp. z o.o.

 

Prace projektowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

1.1

Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA

 

Wykonanie Inwentaryzacji przyrodniczej, KIP, Ponownego Raportu Oddziaływania na Środowisko

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.2

Zakład Projektowo-Budowlany P.S. Projekt

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.3

Global East s.c. B.Augustyniak, Z. Zdrodowski, J. Mirończuk

Wykonanie opracowania projektowego branży geodezyjnej

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.4

HPC Polgeol S.A.

Wykonanie opracowania branży geologicznej

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.5

Telway Sp. z o.o.

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

2

Uni-Mors Łukasz Minich

Dostawca komory badawczej do badania mrozoodporności

Umowa zgłoszona

(Dostawca)

 

3

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Duo Iwona Piłat

Najem powierzchni biurowych

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

4

Kamieniołomy Świętokrzyskie Sp. z o.o.

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

5

ANGEO- Usługi Geodezyjne Andrzej Beczek

Usługi geodezyjne

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

6

Kopalnia Wapienna "Morawica" S.A.

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

7

Mentor Consulting Sp. z o.o.

Prace projektowe, wykonanie usługi inwentaryzacji dróg i budynków

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

8

TPA Sp. z o.o.

Obsługa laboratoryjna

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

9

Kopalnia Granitu Kamienna Góra - Celiny Sp.z o.o.

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

9.1

Transport Samochodowy Pojazdami Ciężarowymi Dariusz Syska

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.2

Przedsiębiorstwo Transportowe Handlowe Usługowe SPEC TRANS

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.3

Firma Handlowo-Usługowa MAX-POL Paweł Mrożek

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.4

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe HAK Andrzej Kaszowicz

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.5

Usługi transportowe Agata Pietrzyk

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.6

Trans-Mike Machał Urbanowski

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.7

UL OIL Urszula Rudnicka

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.8

Usługi Transportowe i Budowlane Bielecka Mirosława

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.9

Usługi Transportowo Handlowe Stanisław Gawęcki

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.10

Usługi Transportowe Artur Pezda

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.11

Przedsiębiorstwo Usług Handlowych KIEL-MIĘS

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

9.12

Handel Usług Transport LEHAL Strójwąs Leszek

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

10

„Stal Tech" Jacek Sieciechowicz

Najem powierzchni

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

11

SOUTH STREAM S.A.

Hałdowanie I załadunek materiałów sypkich

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

12

BHP ERGO-LEX Marek Jabłoński

Usługi w zakresie bezpieczeństwa
i higieny pracy

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

13

Kopalnia Dolomitu S.A.

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

13.1

PBI LOGISTYKA Sp. z o.o.

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

14

Pracownia Archeologiczna Dariusz Majewski

Nadzór Archeologiczny

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

15

PGE Obrót S.A.

Dostawa energii elektrycznej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

16

Kopalnia Wapienia „MORAWICA" S.A.

Dostawa kruszywa łamanego

Umowa zgłoszona (Dostawca)

17

TPA Sp. z o.o.

Obsługa laboratoryjna – branży mostowej

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

18

Agencja Ochrony Osób i Mienia "JUSTUS" Sp. z o.o.

Usługa ochrony mienia

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

19

EKODREW Dominik Dziurdż

Wycinka drzew

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

20

DROMECH Oznakowanie Dróg Łopucka Płaza Sp.j

Usługa wykonania oznakowania tymczasowego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

21

Janusz Eugeniusz Sobiło

Dzierżawa placu składowego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

22

Ferrbud Sp. z o.o.

Podwykonawca robót budowlanych - branża sanitarna

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

23

AARSLEFF Sp.z o.o.

Podwykonawca robót budowlanych - branża mostowa

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

24

Investmil Sp. z o.o.

Podwykonawca robót budowlanych - branża sanitarna

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

25

"STalTech " Jacek Sieciechowicz

Najem lokali, bazy noclegowej, parkingu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

26

TRANSBUD-WULKAN SP. z o.o.

Rozbiórka obiektów

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

27

Janusz Paweł Placha

Dzierżawa nieruchomości

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

28

Wanda Lipianin F.H.U. MATRAN-SAF

Podwykonawca robót budowlanych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

29

PIACHTRANS Grzegorz Piasecki

Wynajem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

30

Transport Ciężarowy Kostrzewa Krzysztof

Wynajem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

31

"KABTRANS" Stanisław Kabaja

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

32

Auto- Trans  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wynajem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

33

Elżbieta Czerwińska

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

34

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budex Sp. z o.o.

Roboty mostowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

35

INNOVIL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Mariusz Błachut

Roboty budowlane

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

36

EKO-GAM Sp. z o.o.

Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej na MOP

Umowa zatwierdzona  (Dalszy Podwykonawca robót budowlanych)

37

F.H.U. JARPOL Jarosław Piasecki

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

38

Uchański Tadeusz Prace Ziemne i Transportowe Tadeusz Uchańśki

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

39

TERRA SERWIS Sp. z o.o.

Odwodnienie wykopów

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

40

Kopalnia Dolomitu S.A.

Dostawa kruszywa dolomitowego

Umowa zgłoszona (Dostawca)

41

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Dostawa geotkaniny poliestrowej DJL 10

Umowa zgłoszona (Dostawca)

42

ALSINA POLSKA Sp z o.o.

Dzierżawa deskowań

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

43

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Wyprodukowanie i dostarczenie przepustów stalowych HELCOR PA oraz MULTIPLATE

Umowa zgłoszona (Dostawca)

44

Rafał Wojciechowski "ANKAR"

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

45

Paweł Biel "Trans - Kop" Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

46

Firma Handlowo - Usługowa Beata Pieprz

Wykonywanie usług ciągnikiem rolniczym

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

47

PIACHTRANS  Grzegorz Piasecki

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

48

Grzegorz Salamończyk  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe "GRZEŚ"

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

49

 Józef Wójcicki JOSEPF

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

50

TEKATEX sp. z o.o.

Wykonanie budynków MOP wraz z małą architekturą oraz placem zabaw

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

51

Wiesława Lisowska

Najem parkingu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

52

Wiesława Lisowska

Najem lokali 

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

53

 GRANIT ZEN Zenon Piekielny

Dostawa galanterii kamiennej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

54

BITUNOVA  Sp. Z o.o.

Wykonanie skropień między warstwowych, zabezpieczenie krawędzi asfaltem na gorąco

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

55

Tomasz Prokopiuk Przedsiębiorstwo handlowe Export - Import

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

56

 OPTEM Sp. Z o.o.

Dostawa elementów systemu murów oporowych z elementów drobnowymiarowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

57

BRIDGER Sp. Z o.o.

Dostawa desek gzymsowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

58

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Dostawa geotkaniny poliestrowej DJL 10

Umowa zgłoszona (Dostawca)

59

Ferrbud  Sp. z o.o.

Wykonanie zbiorników retencyjnych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

60

SOLID GROUP Sp. z o.o.

Nadzór wizyjny

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

61

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW "SIBET" S.A.

Dostawa belek typu T i belek międzybelowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

62

Marian Głąb "MANIX" Skład opału i materiałów budowlanych, usługi transportowe 

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

63

CZER-TRANS Usługi Transportowe Sławomir Czerwonka

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

64

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Montaż konstrukcji stalowych z blach falistych MultiPlate

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

65

ELIKOPOL BK Sp. z o.o.

Dostawa geomembrany kubełkowej GXP PLUS oraz Taśmy butylowej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

66

AGU TRANS Paweł Matusik

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

67

ViaCon Sp. z o.o.

Dostawa i montaż elementów konstrukcyjnych UltraCor oraz SuperCor

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

68

USŁUGI TRANSPORTOWE  Jacek Małek

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

69

SAT Sp. z o.o.

Mieszanie spoiw

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

70

SAT Sp. z o.o.

Frezowanie nawierzchni bitumicznej

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

71

Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych "FABET" Spółka Akcyjna

Dostawa belek typu T

Umowa zgłoszona (Dostawca)

72

 KAZBUD Kazimierz Stabach

Wykonanie robót ciesielsko-zbrojarskich

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

73

WNST Żelbet Sylwia Szost

Wykonanie robót ciesielsko-zbrojarskich

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

74

 Mateusz Surowaniec M-S TRANS MATEUSZ SUROWANIEC

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

75

MB Projekt Mariusz Bober

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

76

Grzegorz Piasecki PIACHTRANS

Usługa transportowa zestawem niskopodwoziowym

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

77

FOREST COMPANY  Sp. z o.o.

Wykonanie humusowania oraz obsiania wraz koszeniem i pielęgnacją

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

78

Ferrbud  Sp. z o.o.

Wykonanie zbiorników retencyjnych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

79

SOLID GROUP Sp. z o.o.

Nadzór wizyjny

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

80

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów "Sibet" Spółka Akcyjna

Dostawa belek typu T i belek międzybelowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

81

Marian Głąb "MANIX" Skład opału i materiałów budowlanych, usługi transportowe

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

82

CZER-TRANS Usługi Transportowe Sławomir Czerwonka

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

83

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Montaż konstrukcji stalowych z blach falistych MultiPlate

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

84

ELIKOPOL BK Sp. z o.o.

Dostawa geomembrany kubełkowej GXP PLUS oraz Taśmy butylowej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

85

AGU TRANS Paweł Matusik

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

86

ViaCon Sp. z o.o.

Dostawa i montaż elementów konstrukcyjnych UltraCor oraz SuperCor

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

87

USŁUGI TRANSPORTOWE  Jacek Małek

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

88

SAT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Mieszanie spoiw

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

89

SAT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Frezowanie nawierzchni bitumicznej

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

90

Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych "FABET" Spółka Akcyjna

Dostawa belek typu T

Umowa zgłoszona (Dostawca)

91

KAZBUD Kazimierz Stabach

Wykonanie robót ciesielsko-zbrojarskich

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

92

WNST Żelbet Sylwia Szost

Wykonanie robót ciesielsko-zbrojarskich

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

93

Mateusz Surowaniec M-S TRANS MATEUSZ SUROWANIEC

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

94

MB Projekt Mariusz Bober

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

95

Grzegorz Piasecki PIACHTRANS

Usługa transportowa zestawem niskopodwoziowym

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

96

FOREST COMPANY  Sp. z o.o.

Wykonanie humusowania oraz obsiania wraz koszenie i pielęgnacja

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

97

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "ELEKTRO-LECH" Łukasz Grzegorz Misiejuk

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

98

Michałek Jacek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

99

GEOSTAL USŁUGI GEODEZYJNE JOANNA NAZAR_STADNIK

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

100

BBR                               Polska Sp. z o.o.

Wykonanie sprężenia obiektów inżynierskich

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

101

ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO Czesław Wieleba

Przebudowa kolizji energetycznych, robót SN i NN, SZR, kanału technologicznego oraz oświetlenia

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

102

Zamojskie Towarzystwo Transportowe Sp. z o.o.

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

103

Usługi Transportowe Przewóz w ruchu pasażerskim - Franciszek Bielak

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

104

KPRM Infrastruktura Sp. z o.o.

Dostawa i montaż urządzeń dylatacyjnych oraz łożysk mostowych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

105

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Dostawa geotkaniny DJL 75kN

Umowa zgłoszona (Dostawca)

106

Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Środowiska EKOBAU-Polska Spółka z o.o.

Wynajem koparki kołowej LONG

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

107

P.P.H.U. WOJ.-BUD Karol Wojewoda

Dostawa piasku Łążek Ordynacki

Umowa zgłoszona (Dostawca)

108

PERI Polska Sp. z o.o.

Dostawa sklejki szalunkowej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

109

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budex Sp. z o.o.

Usługa transportowa pojazdem z HDS

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

 

 

 

/ ZAMAWIAJĄCY
Skarb Państwa – Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie, ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa
reprezentowany przez pełnomocników Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie, ul. Legionów 20, 35-959 Rzeszów
www.gddkia.gov.pl
Strabag
/ WYKONAWCA
Konsorcjum firm:
STRABAG Sp. z o.o. (Lider)
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Partner)
www.strabag.pl
/ KONSULTANT
ZBM Inwestor Zastępczy SA
ZDI Sp. z o.o. (Partner)
Promost Consulting Sp. z o.o. sp.k. (Partner)
www.zbm.com.pl
Egis
/ PROJEKTANT
Egis Poland Sp. z o.o.
www.egis-poland.com
Script logo