Loga UE

Aktualności

czw, 05/12/19

Utrudnienia w ruchu - Nowa Wieś

czw, 28/11/19

Utrudnienia w ruchu - Huta Deręgowska

/ Podwykonawcy

  1. Poradnik dla podwykonawców
  2. Serwis dla podwykonawców
  3. Zestawienie podwykonawców

 

 

Zadanie „B”

L.p.

Nazwa podwykonawcy

Ogólny opis zakresu prac i/lub robót

Status

1.

KONTRAKT Biuro Projektowo-Konsultingowe Sp. z o.o.

Prace projektowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

1.1

Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA

Wykonanie Inwentaryzacji przyrodniczej, KIP, Ponownego Raportu Oddziaływania na Środowisko

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.2

GEOHOR Sp. z o.o.

Wykonanie dokumentacji geodezyjnej.

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.3

GEOTECH Sp. z o.o.

Usługi geologiczne

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.4

SANOVA s.c.

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.5

EKO-FLOW

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.6

Pomost Warszawa

Sp. z o.o.

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

2.

ARKADIA

Prace archeologiczne

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

3.

Sapper Support Sp. z o.o.

Usługa saperska

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

4.

Kopalnie Dolomitu S.A.

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

5.

KSAR s.c. Wojciech Słaboń, Anna Stróżewska-Słaboń, Janusz Zarzycki, KSAR Sp. z o.o.

Nadzór i monitoring przyrodniczy

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

6.

DROMECH Oznakowanie dróg Łopucka Płaza Spółka Jawna

Wykonanie projektu tymczasowej organizacji ruchu i jej utrzymania

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

7.

Kopalnia Dolomitu S.A.

 

Dostawa kruszywa

 

Umowa zgłoszona (Dostawca)

8

GEOSTAL Usługi Geodezyjne Joanna Nazar – Stadnik

Prace geodezyjne

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

9

HAWRO JÓZEF Zakład Usług Leśnych, Tartacznictwo, Handel Drewnem

Wycinka drzew

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

10

Just-Bud Justyna Płeszka

Budowa drogi technologicznej

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

11

ANTEX II Sp. z o.o.

Roboty drogowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

12

AARSLEFF Sp. z o.o.

Roboty mostowe – posadowienie obiektów

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

13

Zakład Usługowo - Handlowy Edward Pałka

Najem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

14

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Janusz Stęp

Najem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

15

Firma Handlowo-Usługowa MIDAS Jacek Kaczmarczyk

Roboty wyburzeniowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

16

Daniel Miś Przedsiębiorstwo Usługowe DANKOP

Roboty wyburzeniowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

17

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Janusz Stępień

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

18

Spółka ViaCon Polska Sp. z o.o.

Dostawca geotkanin

Umowa zgłoszona (Dostawca)

19

  K2 Żelbet       Agnieszka Tokarczyk

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

20

Firma Wielobranżowa UTB Zbigniew Woźniak

 

Najem Pracowników

 

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

21

Colas Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

22

Przedsiębiorstwo Biuro Inżynierii Drogowej DROTEST

Dostawa elementów drenu prefabrykowanego

Umowa zgłoszona

(Dalszy Dostawca)

23

LERBUD Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

24

Przędsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane Stępień Janusz

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

25

LEN-POL Spółka z Ogranoczoną Opowiedzialnością

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

26

SG GROUP Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

27

Kopalnie Dolomitu S.A.   - Zamówienie

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Dostawca)

28

Sklejka Trade sp.j.

Dostawa sklejki

Umowa zgłoszona (Dostawca)

29

ŁAGBUD Wojciech Łazarski

Roboty ziemne

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

30

STYROBUD BTK Radomscy sp.j.

Dostawa cementu

Umowa zgłoszona (Dostawca)

31

B2                                           Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Roboty Mostowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

32

Zakład Usługowo - Handlowy Edward Pałka

Roboty Mostowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

33

Przedsiębiorstwo Instalacyjno- Budowlane "BCJ"  Adam Błyskal, Józef Cyagan Spółka jawna

Przebudowa sieci wodociagu i kanalizacji sanitarnej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

34

Matex Jadwiga Góral

Wynajem ładowarki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

35

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Dostawa materiałów

Umowa zgłoszona (Dostawca)

36

Usługi Ogólnobudowlane DAN-BUD Halina Gardoń

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

37

Usługi Transportowe Ryszard Pac

Usługi transportowe wywrotką

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

38

Przedsiębiorstwo Alkol

sp. z o.o.

Dostawa materiałów

Umowa zgłoszona (Dostawca)

39

FAST BUD Mateusz Malinowski

Roboty Drogowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

40

Usługi Budowlane Dobosz Dawid

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

41

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Janusz Stępień

Najem sprzętu budowlanego

Umowa zgłoszona (Dostawca)

42

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "BETMAR" Marek Miazga

Dostawca płyt drogowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

43

Przedsiębiorstwo Alkol sp. z o.o.

Dostawca rur stalowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

44

Mazur Żurawie sp. z o.o.

Wynajem żurawi wieżowych

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

45

S-BUD Stanisław Bryndza

Najem Pracowników

Umowa zgłoszona (Dalszy Usługodawca)

46

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Janusz Stępień

Najem sprzętu budowlanego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

47

FELIS Wojciech Niedbała

Dostawca dźwigarów drewnianych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

48

PERI Polska Sp. z o.o.

Dzierżawa elementów deskowań

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

49

Usługi transportowe Pac Ryszard

Najem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

50

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART.-WIK

Dostawca materiału - pospółka

Umowa zgłoszona (Dostawca)

51

DWD SYSTEM Sp.z o.o.

Dostawca wpustów mostowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

52

Galicja II St. Tkaczyk, J. Pelc, A.Sidor Sp.J.

Dostawca materiałów – kruszywa, piasek

Umowa zgłoszona (Dostawca)

53

Antex II Spółka z  Ograniczoną Odpowiedzialnością

Wynajem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

54

A-Z Plus Sp. z o.o.

Wynajem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

55

MATEX Jadwiga Góral

Wynajem sprzętu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

56

TK GROUP Sp.z o.o.

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

57

AS- TRANS                        Sławomir Szkutnik

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

58

ATM Sp. z o.o.

Dostawca materiałów

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

59

Usługi Transportowe Żyła Wiesław

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

60

Firma Handlowo- Usługowa " TOMTRANS"

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

61

F.H.U. ROM - TRANS Roman Bąk

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

62

Przedsiębiorstwo Przemysłowo- Handlowe "STANLAB" Sp. J P. Mączka, K.Bryda

Dostawca sklejki

Umowa zgłoszona (Dostawca)

63

GMB INWESTYCJE Sp. z o.o.

Dostawca elementów galanterii granitowej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

64

DAM-BUD Damian Podedworny

Wynajem sprzętu budowlanego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

65

PU-H "PIOMAR" Marian Czechura

Wynajem sprzętu budowlanego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

66

INSTALKO Sp. z o.o. Sp. k.

Usługi leasingu pracowniczego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

67

A-Z Plus Sp. z o.o.

Wynajem żurawia samochodowego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

68

F.H.U. RA-PI Rafał Herdzik

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

69

KRUSZNAT Bartosz Krupa

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

70

M&R Logistic Sp. z o.o.

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

71

Ferrbud sp. z o.o.

Wykonanie drenażu drogowego, skarpowego praz francuskiego z rurek z tworzyw sztucznych wraz z wykonaniem wylotów sączków oraz ustawieniem studzienek połączeniowych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

72

Usugi transortowe Pac Ryszard

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

73

Handel i usługi transportowe Wiesław Milacznowski

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

74

BBR Polska Sp. z o.o.

Roboty budowlane

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

75

LARIX GARDEN Sp. z o.o.

Wykonanie zieleni drogowej wraz z pielęgnacją

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

76

BIBOR Sp. z o.o.

Udostępnianie pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

77

Usugi transortowe Żyła Wiesław

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

78

Firma Handlowo- Usługowa " TOMTRANS"  Tomasz Bąk

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

79

F.H.U. "ROM-TRANS" Roman Bąk

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

80

AUTO-MAR Marek Bezera

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

81

Zakład Usługowo - Handlowy Edward Pałka

Wynajem koparko-ładowarki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

82

Zakład Usługowo - Handlowy Edward Pałka

Wynajem koparko-ładowarki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

83

ReSta USŁUGI BUDOWLANE inż.. Stanisław Kordek

Udostępnianie pracowników

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

84

MATEX Jadwiga Góral

Wynajem ładowarki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

85

Zakład Usługowo - Handlowy Luiza Beetz

Sprzedaż piasku z kopalni "Studzieniec"

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

86

Firma Usługowo-Handlowa Sławomir Pierożak

Wynajem ładowarki - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

87

Usługi transportowe Pac Ryszard

Wynajem ładowarki - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

88

Usługi transportowe Pac Ryszard

Wynajem beczkowozu

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

89

Usługi Transportowe Janusz Szwedo

Wynajem ładowarki - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

90

Janusz Stępień

Wynajem ładowarki - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

91

FUH ARKAN Ząbczyk Wojciech

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

92

Elbex P.H.U

Dostawa piasku ze złoża Kamionka

Umowa zgłoszona (Dostawca)

93

AGAT Zbigniew Markut

Wynajem żurawia samochodowego

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

94

BUDKOP Krzysztof Stój

Wynajem koparko-ładowarki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

95

ANTEX II Sp. z o.o.

Wynajem koparki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

96

DAM-BUD Damian Podedworny

Wynajem koparki

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

97

Usugi transortowe Żyła Wiesław

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

98

Firma Handlowo- Usługowa " TOMTRANS"  Tomasz Bąk

Wynajem transportu - Wywrotka

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

 

/ ZAMAWIAJĄCY
Skarb Państwa – Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie, ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa
reprezentowany przez pełnomocników Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie, ul. Legionów 20, 35-959 Rzeszów
www.gddkia.gov.pl
Mosty Łódź
/ WYKONAWCA
Mosty Łódź S.A
www.mosty-lodz.pl/
/ KONSULTANT
ZBM Inwestor Zastępczy SA
ZDI Sp. z o.o. (Partner)
Promost Consulting Sp. z o.o. sp.k. (Partner)
www.zbm.com.pl
kontrakt
/ PROJEKTANT
KONTRAKT Biuro Projektowo – Konsultingowe Sp. z o.o.
www.kontrakt-bpk.pl/
Script logo