-->
Loga UE

Aktualności

pią, 03/01/20

Przekazanie Placu Budowy

pon, 16/12/19

Wydanie Decyzji ZRID

/ Podwykonawcy

  1. Poradnik dla podwykonawców
  2. Serwis dla podwykonawców
  3. Zestawienie podwykonawców

 

Zadanie „C”

L.p.

Nazwa podwykonawcy

Ogólny opis zakresu prac i/lub robót

Status

1.

IVIA S.A

Prace projektowe

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

1.1

 

Geodraw - Wojciech Musz

 

Wykonanie Mapy sytuacyjno-wysokościowa
 do celów projektowych

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.2

Invest-Partner Studnicki Marcin

Przeprowadzenie Analizy i prognozy ruchu

 

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.3

Hubert Kusber PSTre Projektowanie w elektroenergetyce. Sieć trakcyjna

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.4

DS-Comm Dariusz Skóra

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.5

Invest-Partner

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.6

HYDRO-plan

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.7

Mureco Łukasz Mikulski

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.8

Pracownia Inżynierska PRIM A.Palowski P.Polak Sółka cywilna

Prace projektowe

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.9

Agro Trade

Usługi geologiczne

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

1.10

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Wojciech Bednarczyk

Usługi geodezyjne

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

2

Boner Sp. z o.o.

Najem powierzchni biurowych

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

3

Geoekspres Olsztynek

Usługi geodezyjne

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

4

Kopalnia Wapienna "Morawica" S.A.

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

5

Kopalnia Granitu Kamienna Góra

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

5.1

Transport Samochodowy Pojazdami Ciężarowymi Dariusz Syska

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

 

5.2

Przedsiębiorstwo Transportowe Handlowe Usługowe SPEC TRANS

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.3

Firma Handlowo-Usługowa MAX-POL Paweł Mrożek

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.4

Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe HAK Andrzej Kaszowicz

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.5

Usługi transportowe Agata Pietrzyk

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.6

Trans-Mike Machał Urbanowski

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.7

UL OIL Urszula Rudnicka

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.7.1

WJ TRANS Jakub Gawęcki

 

Usługa transportowa

 

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.8

Usługi Transportowe i Budowlane Bielecka Mirosława

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.9

Usługi Transportowo Handlowe Stanisław Gawęcki

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.10

Usługi Transportowe Artur Pezda

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.11

Przedsiębiorstwo Usług Handlowych KIEL-MIĘS

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

5.12

Handel Usług Transport LEHAL Strójwąs Leszek

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

6

TPA Sp. z o.o.

Usługa laboratoryjna

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

7

PIASKOL s.c. W.Konieczny, J.Piłat

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

8

Firma Usługowo-Handlowa Wiesław Konieczny

Usługa wydobycia

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

9

Gmina i Miasto Nisko

Usługa dzierżawy

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

10

ENVICOS- Joanna Maślach

Nadzór Archeologiczny

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

11

Art.. Moto Servis Józef i Krystyna Michałek Spółka Jawna

Dostawa paliw

Umowa zgłoszona (Dostawca)

12

TPA Sp. z o.o.

Obsługa laboratoryjna

Umowa zgłoszona (Usługodawca)

13

Kopalnie Dolomitu S.A.  

Dostawa kruszywa

Umowa zgłoszona (Dostawca)

13.1

PBI Logistyka Sp. z o.o.

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Dalszy Usługodawca)

14

ARRBOR Sp. z o.o., Sp. k.

Wycinka drzew

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

15

Mat&Mar Mateusz Bielak

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

16

Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

17

Tadeusz Konarski TRANSPORT CIĘŻAROWY

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

18

Iwaniuk Leszek

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

19

GLOW-POL Głowniak Paweł

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

20

Transport Budowlany Sp.z o.o.

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

21

ZP BAUCEM Sp. z o.o.

Usługa wytworzenia mieszanek

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

22

ELTEL Networks Energetyka S.A

Przebudowa lini 110 kV

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

23

PTB Krystian Szczepański

Roboty ziemne

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

24

BAUME Sp. z. o.o.

Roboty ziemne

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

25

Konvers Sp. z o.o.

Dostawca geosyntetyków

Umowa zgłoszona (Dostawca)

26

PTB Krystian Szczepański

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

27

Mixel firma elektryczna Tomasz Kowalski

Przebudowa urządzeń elektroenergetycznych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

28

BAUME Sp. z. o.o.

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

29

Michał Komsta

Roboty branżowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

30

F.H.U JARPOL  Jarosław Piasecki

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

31

TRANSPORT Zbigniew Piasecki

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

32

P.U.H. DAF - TEL                     Andrzej Frączyk

Roboty Branżowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

33

              Zakład Instalacyjny Wod.Kan.Gaz i CO Adam Krzyżak

Roboty Branżowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

34

Przedsiębiorstwo Wyborami Hutniczymi CENTROSTAL S.A.

Dostawa stali zbrojeniowej

Umowa zgłoszona (Dostawca)

35

Viacon Polska So. z o.o.

Dostawa rur stalowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

36

F.H.U Matran- Saf

Roboty Branżowe

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

37

KPRM Infrastruktura        Sp. z o.o.

Dostawca łożysk dla obiektów mostowych

Umowa zgłoszona (Dostawca)

38

Dawid Ferfecki "DAV-TRANS"

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona (Dostawca)

39

ELEKTRO-LECH Łukasz Grzegorz Misiejuk

Usługi transportowe

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

40

Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Sczepański Spółka Komandytowa

Podwykonawca robót budowlanych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

41

Solid Group Sp. z o.o. Sp. k.

Usługa ochrony mienia

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

42

Andrzej Zapała Usługi Transportowe

Usługa transportowa

Umowa zgłoszona

(Usługodawca)

43

SAT SP. z o.o.

Podwykonawca robót budowlanych

Umowa zatwierdzona  (Podwykonawca robót budowlanych)

44

ELIKOPOL BK Sp.z o.o.

Dostawca materiałów - geowłóknina

Umowa zgłoszona (Dostawca)

 

 

 

 

/ ZAMAWIAJĄCY
Skarb Państwa – Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie, ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa
reprezentowany przez pełnomocników Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie, ul. Legionów 20, 35-959 Rzeszów
www.gddkia.gov.pl
Strabag
/ WYKONAWCA
Konsorcjum firm:
STRABAG Sp. z o.o. (Lider)
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Partner)
www.strabag.pl
/ KONSULTANT
ZBM Inwestor Zastępczy SA
ZDI Sp. z o.o. (Partner)
Promost Consulting Sp. z o.o. sp.k. (Partner)
www.zbm.com.pl
Ivia
/ PROJEKTANT
IVIA S.A.
www.ivia.pl
Script logo